Експерти МОП ознайомили з програмою реформування Держпраці

У Міністерстві соціальної політики відбулася зустріч голови Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця, заступника голови КВПУ Петра Тулея та керівника юридичної служби КВПУ Володимира Давиденка з експертами Міжнародної організації праці з питань впровадження проекту «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу».

Фахівці одного з департаментів МОП Жоакім Пінтадо-Нунеш та Арсеніо Фернандес Родрігес і фінансовий адміністратор проекту МОП Петра Вереб ознайомили представників профспілок з метою та ключовими завданнями програми реформування Держпраці України, впровадження якої розраховано на період до 31 березня 2018 року.

Голова КВПУ Михайло Волинець у свою чергу проінформував експертів МОП про реальний стан з охороною праці на підприємствах України, зокрема  у вугільній галузі, де найвищий ризик виробничого травматизму, та навів конкретні приклади порушення закону та корупції у самій Державній службі з питань праці.

Профспілковий лідер запевнив, що КВПУ братиме активну участь у реалізації цього проекту МОП, тому що має пряму зацікавленість у його швидкому та ефективному впровадженні, задля досягнення позитивних змін у сфері захисту трудових прав та інтересів людей найманої праці.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх