Генеральний директор МОП: Сфера праці — це ключ до вирішення багатьох проблем людства

Виступаючи перед делегатами 105-й сесії Міжнародної конференції праці, Генеральний директор МОП Гай Райдер (Guy Ryder) підкреслив, що для того, щоб використовувати переваги нинішніх  трансформацій в сфері праці, необхідно розділити з МОП зобов’язання в рамках її мандата щодо забезпечення соціальної справедливості.


 

«Такі явища, як нерівність, маргіналізація і розбіжності — це не якісь зовнішні чинники, на які змушена реагувати сфера праці, — це наслідки наших власних дій, поведінки та рішень», — зазначив Гай Райдер в своєму вступному слові на відкритті 105-й сесії Міжнародної конференції праці (МКТ).

Генеральний директор МОП зазначив, що світ вступив в епоху, коли технології докорінно змінюють працю людей. На тлі нерівності, маргіналізації й розбіжностей не вщухають суперечки між тими, хто радий таким змінам, і тими, кого вони лякають.

«Якщо дозволити й без того безпрецедентно високій нерівності рости і далі — в кінцевому підсумку програють усі»,- заявив він.

Доповідь генерального директора МОП  у цьому році була на тему: «Ініціатива щодо викорінення бідності: МОП і Програма дій до 2030 року» (The End to Poverty Initiative: The ILO and the 2030 Agenda). Гай Райдер попередив, що «саме завдяки забезпеченню добробуту можна назавжди попрощатися з бідністю, але також це  може перешкоджати, а не сприяти досягненню соціальної справедливості».

Гай Райдер Цитата

Генеральний директор закликав делегатів не забувати про ці загальні тенденції, коли вони будуть працювати на конференції наступні два тижні. У комітетах, у які входять представники працівників, роботодавців та урядів, обговорюватимуть оптимальні шляхи просування гідної праці в глобальних ланцюжках поставок і переглянуть Рекомендацію №71 – нормативний акт МОП, що містить керівництво до дії для подолання наслідків кризи за допомогою зайнятості та створення робочих місць.

Інший комітет конференції проведе оцінку знакової Декларації МОП 2008 року про соціальну справедливість з метою справедливої ​​глобалізації. Він також проаналізує, як застосовувалися її положення і що ще можна зробити, щоб підвищити ефективність реалізації Декларації в майбутньому для досягнення цілей гідної праці.

Гай Райдер підтримав поточну роботу Комітету щодо застосування норм у сфері перегляду трудових норм, зазначивши, що «потужна, авторитетна і актуальна нормативна система — неодмінна умова для ефективної і значимої роботи МОП».

Під час конференції також пройде голосування за внесення змін до Конвенції 2006 року про працю в морському судноплавстві. Планується переглянути правила щодо видання свідоцтва про відповідність трудовим нормам у морському судноплавстві та розробити рекомендації щодо запобігання знущань і утисків на борту суден. Ще одне голосування торкнеться проведення пропонованої модернізації посвідчень особи моряків, про які йде мова в Конвенції №185.

У перший день роботи конференції головою Міжнародної конференції праці на час її проведення з 30 травня по 10 червня було обрано Мілдред Оліфант (Mildred Oliphant). З листопада 2010 року Оліфант займає посаду міністра праці Південно-Африканської Республіки. Заступниками голови конференції стали: Рамон Альберто Моралес Кихано (Ramón Alberto Morales Quijano) з Панами (представник урядів), Альбетро Ечаваррі (Alberto Echavarría) з Колумбії (представник роботодавців) і Ерік Манзі (Eric Manzi) з Руанди (представник працівників).


 

Міжнародна конференція праці (МКТ) визначає загальну політику Міжнародної організації праці (МОП) та проводиться раз на рік в Женеві. Щорічний «всесвітній парламент праці» об’єднує понад 5000 делегатів — представників урядів, роботодавців і працівників — з 187 держав-членів МОП.

Міжнародна організація праці (МОП) — спеціалізоване агентство системи ООН, яке  має на меті просування принципів соціальної справедливості, міжнародно визнаних прав людини і прав у сфері праці. Створена в 1919 році, МОП стала першим спеціалізованим агентством ООН в 1946 році.

МОП розробляє міжнародні трудові норми у формі конвенцій і рекомендацій, встановлюючи мінімальні стандарти у сфері  основоположних трудових прав.

В системі ООН МОП має унікальну тристоронню структуру, у якій роботодавці та працівники мають рівний голос з урядами в роботі керівних органів МОП.

Міжнародне бюро праці (МБП) в Женеві є секретаріатом МОП, її оперативною штаб-квартирою, дослідницьким і видавничим центром.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх