Гірники розпочали безстрокову акцію біля Держслужби геології та надр

Сьогодні, 6 вересня гірники, члени НПГУ з шахт ДП «Селидіввугілля» розпочали безстрокову акцію протесту біля стін Державної служби геології та надр України. Вони вимагають повернення копальням  «Росія» і «№1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» вугільних пластів, незаконно привласнених старшим сином Януковича.


 

Наразі протестувальники розмістили біля будівлі відомства три намети.  Тим часом  у відомстві на перемовинах перебуває голова НПГУ Михайло Волинець.  Профлідер також говорив про проблему шахт ДП «Селидіввугілля» по телефону із заступником міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолієм Корзуном.

Згідно з останніми відомостями,  представники Державної служби геології та надр готові вирішувати питання на зустрічі у міністерстві й підготують до цього часу відповідні документи. Крім того, до вирішення питання повернення копальням  «Росія» і «№1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» вугільних пластів  хочуть залучити і Міністра екології України.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх