Глобальна спілка IndustriALL закликає український уряд гарантувати безпеку в шахтах

Глобальна спілка IndustriALL закликає український уряд гарантувати безпеку в шахтах

Глобальна спілка IndustriALL, яка об’єднує 50 млн трудівників у 140 країнах світу,  звертає увагу на випадки травматизму, зокрема смертельного, які сталися за останні тижні на українських підприємствах гірничодобувної промисловості. Міжнародна організація закликала український уряд вжити заходи задля забезпечення охорони праці та безпеки на шахтах.  

Глобальна спілка IndustriALL була поінформована, зокрема, про загибель гірників на шахтах  «Октябрська» та «Великомостівська» а також про аварію на шахті «Новодонецька», унаслідок якої четверо гірників отримали серйозні опіки. Усі ці нещасні випадки ще раз підтверджують, що ситуація у сфері охорони праці та безпеки на багатьох підприємствах близька до надзвичайної. У міжнародній організації відзначають, що усі ці інциденти трапилися у час, коли на Міжнародній конференції праці Комітет МОП щодо застосування стандартів (CAS) розглядав питання про дотримання Україною Конвенцій МОП № 81 про інспекцію праці та № 129 про інспекцію праці в сільському господарстві.

Виступаючи на слуханнях CAS, представниця IndustriALL Сьюзанн Міллер сказала:

«На більшості підприємств шахтарі працюють на застарілому обладнанні без необхідних засобів індивідуального захисту, що призводить до вибухів на шахтах, смертей і важких травм робітників. Скільки ще працівники будуть терпіти це?»

12 червня CAS закликав уряд України не накладати ніяких обмежень на діяльність інспекції праці та на підготовку і підвищення кваліфікації інспекторів.

Помічник генерального секретаря IndustriALL Кемаль Озкан сказав:

«Такі аварії на шахтах, по суті, – злочин проти шахтарів. Глобальна спілка IndustriALL підтримує вимоги наших українських членських організацій, беручи за основу доповідь, представлену на засіданні Комітету МОП. Дуже важливо гарантувати, що буде затверджена та профінансована урядом України в 2017-му і наступних роках належна державна програма з розробки заходів безпеки та охорони праці, яка включає створення дієвого органу з висококваліфікованим персоналом».

Джерело: http://www.industriall-union.org/industriall-calls-on-ukrainian-government-to-enforce-health-and-safety-in-mines

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх