Громадська рада при СБУ закликає утриматися від провокацій під час проведення заходів 8-9 травня

Члени Ради при управлінні СБУ в Дніпропетровській області нагадують про заборону в Ураїні пропаганди символів комуністичного режиму.

Пропаганда цієї символіки вважається наругою над пам’яттю мільйонів жертв тоталітарного режиму. Про це йшлося під час прес-конференції в прес-центрі ІА «Мост-Днепр».

«Нагадую, що в Україні діє закон про заборону пропаганди комуністичних символів. Хочеться звернутися до кожного мешканця країни і сказати, що при виявленні даного порушення, закон України вимагає від вас негайно вжити заходів до обмеження здійснення цих дій. Він дає вам право вжити цивільне затримання і звернутися в органи правопорядку », – сказав під час прес-конференції голова громадської ради при УСБУ в Дніпропетровській області Олег Мороз.

Він також розповів про можливості провокацій під час святкування і запевнив, що будуть жорстко реагувати на них.

Довідково

До символіки тоталітарного режиму відносяться: прапори, герби комуністичної партії, атрибутика, де зображені серп, молот, п’ятикутна зірка або будь-які інші елементи, які символізують комуністичний режим. У тому числі і зображення комуністичних лідерів і використання їх цитат.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх