ІЗ ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні друзі!

Першого вересня усі шляхи ведуть до школи – початкової, середньої, вищої… Розпочинається навчальний рік і для першокласників, і для тих, хто отримав довгожданий студентський квиток, і для педагогів та батьків. Для усіх це відкриття осяйної і часто нелегкої дороги – до нових знань, сподівань і звершень.

Знання  – це скарб, а вміння вчитися – ключ  до нього. Доводити людині необхідність знань – це все одно, що переконувати її у корисності  зору.  Сам час наполегливо вимагає: не хочеш відстати від життя  —  учись!

Я впевнений, що зерна науки зростуть у душах учнів і студентів урожаєм мудрості  та натхнення. Тож ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та будьте активними у громадському житті!

Велика шана вам, педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як  виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої цінності. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить завтрашній день нашої Вітчизни.

Сердечно бажаю усім міцного здоров’я, віри в себе й натхнення! Нехай новий  навчальний рік принесе  гарний  настрій у кожен освітній заклад, кожну родину та кожне серце!

Голова Вільної профспілки освіти і науки України  Володимир ФУНДОВНИЙ

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
О зарплате, добыче и бастующих шахтерах: в ГП «Мирноградуголь» прошла конференция трудового коллектива
0 / 5 (0 голосов)
Пенсійна реформа
0 / 5 (0 голосов)
КВПУ звернулася до МОП щодо проекту Трудового кодексу (законопроект №1658)
0 / 5 (0 голосов)
Як отримати податкову знижку на навчання
0 / 5 (0 голосов)
Гуманітарна катастрофа в уряді Гройсмана. Хто торгував допомогою для України
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2017 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх