КВПУ сподівається відновити Списки №1 та №2 через суд

КВПУ сподівається відновити Списки №1 та №2 через суд (ВІДЕО)

Конфедерація вільних профспілок України сподівається відновити справедливість у наданні пільгових пенсій через суд. Про це на нещодавній онлайн-конференції «Жінки чекають на «подарунки»: гідну працю, зарплату та рівні можливості» повідомив заступник голови КВПУ Петро Тулей. Він навів приклади, як  від змінених Постановою Кабінету Міністрів №461 Списків №1 і №2 постраждали жінки, які працюють у важких умовах. 

Відповідно до внесених урядом змін, багато працівників втратили право на пільговий вихід на пенсію. Як зазначив Петро Тулей, людей просто викреслили зі Списків №1 та №2, хоч вони продовжують працювати у дійсно важких умовах. Він назвав такий підхід урядовців не зовсім зваженим і неправильний.

«Наприклад, на ПАТ «Львівська вугільна компанія» більшість працівників – жінки, – сказав заступник голови КВПУ. –  Умови праці у них важкі: вони працюють при великому   шумі, у запиленому приміщення та змушені підіймати важкі шматки породи. При цьому працівниці вже чотири місяці не отримують зарплат. На ПАТ «Львівська вугільна компанія» вже провели атестацію робочих місць, яка підтвердила їх шкідливість. Та працівниць збагачувальної  фабрики наші  урядовці виключили зі переліку, який гарантував їм пільгову пенсію».

Петро Тулей нагадав, що незалежним профспілкам вдалося відстояти право на пільгову пенсію представників низки медичних спеціальностей й недати їх викреслити зі Списків №1 та №2.

«Ми сподіваємося, що через суд зможемо відновити справедливість й щодо інших працівників,–  додав він. – Якщо ми доведемо, що Кабмін незаконно змінив Списки №1 та №2, то уряд буде зобов’язаний змінити свою постанову відповідно до рішення суду».

Нагадуємо, розгляд адміністративної справи №826/16780/16 за позовом КВПУдо Кабінету міністрів щодо оскарження Постанови №461 перенесено на 15 березня. Таке рішення прийняв Окружний адміністративний суд м. Києва. Причина – банальна до неможливості: сторона відповідача не встигла ознайомитися з усіма матеріалами справи. Дата розгляду переноситься вже вдруге. Як зазначив голова КВПУ МихайлоВолинць, це сталося без вагомих на те причин.

«Це елементарне затягування процесу», — вважає профлідер.

 

 

 

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх