КВПУ вдячні міжнародній профспілковій місії за співпрацю

КВПУ вдячні міжнародній профспілковій місії за співпрацю

Генеральному секретарю

Міжнародної конфедерації профспілок

Шаран Барроу


 

Дозвольте від імені Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) та Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) подякувати Вам за місію Міжнародної конфедерації праці та глобальної профспілки IndustriALL. У ході численних зустрічей із представниками делегацій члени КВПУ та НПГУ змогли розповісти їм про проблеми незалежного профспілкового руху – відсутність соціального діалогу, різні види тиску на членів профспілок, а найважливіше намагання влади й роботодавців-олігархів без консультацій із непідконтрольними їм профспілками ухвалити відверто рабський Трудовий кодекс.

Відвідини України делегацією на чолі із Яаапом Вінненом викликали широкий позитивний резонанс у профспілкових колах і засобах масової інформації та неоднозначну реакцію з боку влади. У ході дводенного візиту ми змогли донести до високих гостей реальну ситуацію із соціальним діалогом в Україні та соціально-економічним становищем трудящих. Наступного дня після від’їзду делегацій МКП та IndustriALL ООН надала невтішні дані свого дослідження щодо Індексу людського розвитку в Україні. Згідно з ними, близько 60% українців нині перебувають за межею бідності, а країна за рік опустилася на 3 позиції нижче. Розмір заробітних плат жінок в Україні на 35% нижчий, ніж у чоловіків. Дослідження, проведене у рамках проекту USAID «(Без)коштовна медицина» та БФ «Пацієнти України», засвідчило, що 48,8% українців відмовлялися від лікування через брак коштів.

Сподіваємося про результати візиту делегації Міжнародної конфедерації праці та глобальної профспілки IndustriALL, очолюваної Яаапом Вінненом, будуть поінформовані всі членські організації та очікуємо на належну реакцію міжнародної спільноти на грубі порушення в Україні прав профспілок та конвенцій МОП.

З повагою

Голова Конфедерації

вільних профспілок України                                        Михайло Волинець

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх