Латвія відгородиться від Росії парканом

Латвійська влада продовжують встановлювати паркан на кордоні з Росією. Зараз загальна його протяжність становить трохи більше 23 кілометрів.

Як повідомляє «Цензор.нет», латвійський уряд сповнений рішучості побудувати паркан на кордоні з Росією для затримання людей, які намагаються нелегально мігрувати в Латвію. Зараз загальна довжина паркану становить трохи більше, ніж 23 км, в 2017 році планується побудувати ще 60 км. З державного бюджету на це виділили 6,3 млн євро. Висота огорожі складає 2,7 метра, при цьому його верхня частина обладнана колючим дротом.

Читайте також: Латвія за чотири роки побудує стіну на кордоні з Росією

Крім забору Латвія має намір обладнати прикордонну смугу завдовжки в 150 км для запобігання небажаної і нелегальної міграції з Росії.

Наскільки відомо Знай.ua, загальна протяжність російсько-латвійського кордону становить 276 км, паркан ж буде охоплювати 193 км. Інша частина прикордонної зони — природні перешкоди. Всього Латвія запланувала витратити на обладнання кордону приблизно 17 млн ​​євро.

Теги: Латвія, Росія, мігранти, забор
Автор матеріалу: Фома Кіняєв
На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх