Медики Прикарпаття об’єдналися

Медики Прикарпаття об’єдналися

У Яремчому відбулася установча конференція Івано-Франківської обласної організації Вільної профспілки медичних працівників України. Її учасники обрали керівництво новоствореної організації та ревізійну комісію.  Крім того, вони обговорили ситуацію в медичній сфері й окреслили коло подальших дій. У заході взяли участь голова ВПМПУ Олег Панасенко та заступник голови КВПУ Петро Тулей.

Головою Івано-Франківської обласної організації ВПМПУ обрали Надію Толкачову, заступницю голови Вільної профспілки медичних працівників України, голову  ППО «Вільна профспілка медиків Наддвірнянщини».

«Ми сьогодні об’єднуємося, бо розуміємо, що необхідно вирішувати багато питань шляхом соціального діалогу з владою на регіональному рівні, — зазначила вона. – У нас спільна мета й ми разом будемо йти до неї. Зараз усіх турбує медична реформа, яка відбувається в країні. Ми починаємо розвивати свою державу, і нам не варто переймати все підряд у сусідів. Адже чуже –далеко не завжди краще. Скажімо, у багатій Канаді черга до  лікаря-  оториноларинголога може сягати семи місяців. Ідеальної системи  немає, але існують відшліфовані практики. Брати треба найкращі підходи й долати наявні проблеми. Поки ж ми бачимо, що зарплати у лікарів малі. Крім того, самі буваємо пацієнтами і знаємо, яка наша медицина «безкоштовна». Ось ці  речі й треба змінювати».

Надія Толкачова озвучила й питання, яке непокоїть багатьох медиків регіону – створення госпітальних округів, яких в Івано-Франківській області має бути п’ять.

«Унаслідок цього, з чотирнадцяти районних лікарень може залишитися п’ять, — пояснила побоювання колег голова профоб’єднання. – Проблема не тільки в тому, що зростатиме безробіття. Головне: як нам рятувати життя людей та надавати їм допомогу? У нас доріг нема та й відстані між населеними пунктами чималі. Існує ще таке болюче питання, як фінансування. Ми усвідомлюємо, що  від системи охорони здоров’я залежить  не тільки наша праця, а найголовніше – життя людей».

На конференції делегати також обрали  склад ради голів Івано-Франківської обласної організації ВПМПУ, до якої увійшли: Надія Толкачова, Володимир Молодій,  Наталія Мередько, Ніна Яцків та Наталія Войцехівська. Заступником голови профоб’єднання став Володимир Молодій.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх