Медики Ромен знову протестують

У Ромнах Сумської області медичні працівники лінійної поліклініки місцевої станції СТГО «Південна залізниця» знову вийшли на протест. Вони зібралися на центральній площі міста.

 Поліклініку мали реорганізувати та передати на баланс міської ради. Але цього зроблено не було, тому медики вже п’ять місяців не отримують зарплати. Про це телефоном повідомила голова Вільної профспілки підприємців України Валентина Коробка, котра, як уродженка Ромен, долучилася до активних протестних акцій.

«Люди доведені до відчаю, — розповіла вона. – До протестувальників вийшли мер міста Сергій Салатун та а його заступник Ігор Титірко. Нічого втішного розлюченим медикам вони сказати не могли, оскільки коштів у місцевому бюджеті на зарплати медикам лінійної поліклініки не передбачено».

За словами очевидців, пан Титірко не знайшов нічого кращого, як порадив присутнім ставати на біржу праці. Це викликало справжню хвилю справедливого обурення.

Медики стоять із транспарантами : «Вимагаємо зарплати», «Розблокуйте рахунки», «Голодні медики – ганьба влади». Також вони роздають невеликі листівки, в яких запрошують місцевих мешканців узяти участь у запланованому на 17 травня мітингу. У ході майбутньої акції лікарі обіцяють з сьомої ранку перекрити дві  автотраси. Якщо ж на завтрашній сесії міськради депутати не дослухаються до їхніх вимог, вони відправляться ходою до Києва.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх