МИД Украины / МЗС України Україна розраховує на співпрацю з міжнародними партнерами для створення трастового фонду на підтримку реабілітації та розбудови миру на Донбасі – Президент під час саміту у Стамбулі

Президент Петро Порошенко під час пленарного засідання Всесвітнього гуманітарного саміту у Стамбулі зазначив, що Україна розраховує на співпрацю з міжнародними організаціями та партнерами для створення багатостороннього трастового фонду на підтримку реабілітації та зусиль із розбудови миру на Донбасі.

Глава держави підкреслив, що російська окупація Криму та військова агресія на Донбасі здійснили значний вплив на гуманітарну ситуацію в Україні: тисячі вбитих і поранених, мільйони переміщених осіб і нужденних.

«Колись Україна була гуманітарним донором, а тепер стала одержувачем гуманітарної допомоги. Завдяки цьому драматичному досвіду, ми чітко зрозуміли, що необхідно терміново схвалити нову парадигму для гуманітарної діяльності та посилити міжнародне гуманітарне реагування», — наголосив Президент. Глава держави додав, що Україна готова долучитися і зробити свій внесок.

«Україна повністю підтримує Порядок денний для людства і основні зобов’язання, які він передбачає», — наголосив Президент. За його словами, Україна як і раніше зобов’язується підтримувати політичне лідерство та залучення до врегулювання криз, а також зміцнювати захист цивільних осіб, забезпечити безперешкодне перевезення гуманітарної допомоги постраждалому населенню.

«В той час як Росія і її маріонетки грубо порушують норми міжнародного права, зокрема гуманітарного, Україна буде рішуче відстоювати необхідність зміцнення своєчасної і рішучої реакції Ради Безпеки в ситуаціях, коли гуманітарні принципи ігноруються», — наголосив Президент. Україна також підтримує ініціативу скликати Світовий форум з запобігання конфліктів до 2020 задля пошуку ефективної співпраці держав-членів ООН у вирішенні криз.
Також, за словами Президента, Україна зобов’язується завершити будівництво нового саркофагу над зруйнованим реактором Чорнобильської АЕС за підтримки донорів.

«Україна прагне долучитись до зусиль, направлених на реалізацію основних обов’язків Порядку денного для людства та забезпечення кращого майбутнього», — запевнив Петро Порошенко.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх