Мінсоцполітики запевнило МБП, що «питання врегульовано»

Мінсоцполітики запевнило МБП, що «питання врегульовано»

Із Міжнародного бюро праці (МБП), розташованому в Женеві (Швейцарія) надійшов лист, у якому зазначається, що МБТ на свій запит від 09.12. 16 отримала відповідь із Міністерства соціальної політики України за підписом державного секретаря відомства Віктора Іванкевича.

У кореспонденції із Мінсоцполітики, зокрема, зазначається, що звернення Конфедерації вільних профспілок України щодо положень Податкового кодексу, які зобов’язують профспілки повідомляти податкові органи про використання доходу, розглянуто.

«21 грудня 2016 р. Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні» в частині надання звіту профспілками тільки у разі порушення вимог пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу», — наголошується у листі. І підсумовується: «Таким чином, Міністерство фінансів повідомило, що з 1 січня 2017 р. порушене у зверненні КВПУ питання врегульовано».

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх