Молодежный Комитет НПГУ

Михайло Волинець: Ми — за 5 хвилин до соціального вибуху
На шахтах ДП «Красноармійськвугілля» та ДП «Селідовевугілля» відімкнули електропостачання за борги перед енергетиками. Зрештою, складна ситуація й на інших  державних вугільних підприємствах. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.
«Зрозуміло, що усі шахти ДП «Красноармійськвугілля» та ДП «Селідовевугілля» не працюють, — зазначив Михайло Волинець. – Нагадаю, що ще вчора за несплату відімкнули водопостачання на копальнях ДП «Красноармійськвугілля». Водночас простоюють шахти інших державних підприємств:  «Лисичанськвугілля», «Первомайськвугілля», «Торецьвугілля», «Львіввугілля», «Волиньвугілля». Їх роботу блокує  Міненерговугілля та його структури: не забезпечує вагонами для транспортування вугілля до споживачів. Шахтарі перебувають у постійній напрузі й ситуацію можна охарактеризувати, як «за 5 хвилин до соціального вибуху»

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Генассамблея ООН приняла украинскую резолюцию, осуждающую нарушение прав человека в Крыму
0 / 5 (0 голосов)
Як наповнити гаманці українців?
0 / 5 (0 голосов)
Реакційні поправки. Як зробити Трудовий кодекс ще жахливішим?
0 / 5 (0 голосов)
Законопроекти Порошенка оцінить Венеціанська комісія
0 / 5 (0 голосов)
Підвищать мінімальну допомогу із безробіття
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх