Mykhailo Volynets

Світлина від Mykhailo Volynets.

Рада голів Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда звернулася з листом до очільника Львівської ОДА Олега Синютки і до мене, як до голови Незалежної профспілки гірників України, з проханням про допомогу.
Як пояснив голова РО НПГУ Віталій Оніжук, у ДП «Львіввугілля» нині склалася критична ситуація через відсутність обігових коштів на придбання необхідного обладнання для монтажу нових лав, підтримки діючих і подальшого забезпечення виконання програми гірничих робіт.
«Активи ДП зараз складають 190 млн грн. Але при цьому ми не можемо змонтувати нові лави на шахтах «Лісова», «Степова» та «Великомостівська», — зазначається у зверненні РО НПГУ м.Червонограда.
Рада голів просить посприяти перед Міненерговугілля, аби профільне відомство терміново виділило ДП «Львівугілля» 68,3 млн грн, необхідних для завершення монтажу і введення у дію нових лав. Шахті «Степова» для цього потрібно 15,02 мли гри, «Великомостівській» — 20 млн грн, «Лісовій» — 5,3 млн грн. Окрім цього місцевому Ремзаводу на лагодження гірничо-шахтного обладнання необхідно 28 млн грн.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх