Mykhailo Volynets

Світлина від Mykhailo Volynets.

Сьогодні відбулася зустріч Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з керівниками всеукраїнських профспілок та їх об’єднань. Під час зустрічі йшлося про перебіг реформ у соціально-економічній сфері, їх вплив на рівень життя громадян та стабілізацію роботи підприємств реального сектору економіки. Чимало уваги приділили стану виконання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки та завдання Генугоди на новий строк. Також я не оминули теми упровадження реформи охорони здоров’я, та які наслідки вона матиме як для медиків, так і загалом для населення. Багато часу було виділено положенням проекту Державного бюджету на 2018 рік, особливо ж — пропозиціям профспілок.
Окрім Володимира Гройсмана участь взяли 1-й віце-прем’єр Степан Кубів, міністр соцполітики Андрій Рева, міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик та інші урядовці.

По завершенні зустрічі я поділився враженнями від почутого і побаченого. У мене було таке відчуття, що небожителі, тобто наші високопосадовці, занадто далеко від простого українського люду, а тому й не знають реального стану речей. А тому здебільшого їхня позиція не збігається з оцінками профспілок у багатьох питаннях, надто ж – у соціальній сфері. Через те й залишилося враження, що багато порушених питань так і залишилися без чітких пояснень і зрозумілих відповідей.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх