Надати приміщення міністерство відмовилося

Міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик, схоже, проводить таку ж політику, як і його попередник Володимир Демчишин: блокує виплату заробітної плати, підтримує інституцію «смотрящих», ухиляється від соціального діалогу, готує шахти до ліквідації та закриття.

На звернення Незалежної профспілки гірників України з проханням надати приміщення у будівлі міністерства для проведення робочої зустрічі з міжнародною делегацією з Німеччини надійшла відмова. Свого часу до таких кроків вдавався і пан Демчишин.

«Прикро лише те, — зазначає голова НПГУ Михайло Волинець, — що у зустрічі з міжнародною делегацією, у ході якої планувалися обмін досвідом та обговорення питання реструктуризації вугільної галузі, могли б узяти участь і фахівці Мінеерговугілля, а тапер такої можливості вони будуть позбавлені. Та міністрові, вочевидь, це невтямки, у нього своя «стратегія» відносин із НПГУ: відмовляти під будь-яким приводом, або й без нього».

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх