Не діждавшись зарплати, шахтарі заблокували автомобільну трасу

Гірники шахти №10 «Нововолинська», так і не діждавшись обіцяного погашення заробітної плати, сьогодні перекрили автомобільну трасу Львів-Ковель-Брест. Із самісінького ранку близько ста шахтарів безперестанку рухаються по пішохідному переходу, тим самим не даючи змоги проїхати автотранспорту. 

За словами голови первинної профспілкової організації НПГУ шахти «№10 Нововолинська» Василя Прадіда, вдатися до такого кроку доведені до відчаю шахтарі змушені через цілковите ігнорування їхніх вимог. «Ми неодноразово зверталися в різні інстанції, проте ситуація так і не зрушила з мертвої точки, -розповідає він. – Завтра уже вересень, а з нами не розрахувалися ще за червень і липень. Обіцяли дати бодай частину грошей до Дня шахтаря, потім – 30 числа. Але ми не отримали нічого. Місцева влада розводить руками, мовляв, ми нічого вдіяти не можемо. А в міністерстві тільки годують обіцянками».

Василь Прадід каже, що звертався на «гарячу» урядову лінію, мав телефонну розмову із заступником міністра енергетики і вугільної промисловості Анатолієм Корзуном, який запевнив, що «сьогодні-завтра надійде 3,2 мільйона гривень».

«Та цьому вже ніхто не йме віри. Люди налаштовані рішуче, і готові до блокування міжнародного митного переходу Ягодин», — підсумував Василь Прадід.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх