Омбудсмен, громадські організації та профспілки разом борються проти корупції

Омбудсмен, громадські організації та профспілки разом борються проти корупції

23 лютого Уповноважений Верховної Ради з прав людини та ГО «Трудові ініціативи» провели зустріч з приводу співробітництва в рамках кампанії «Солідарність проти корупції». Участь у заході взяли представники Конфедерації вільних профспілок України.

Метою кампанії «Солідарність проти корупції» є поєднання зусиль офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, ГО «Трудових ініціатив», Центру Солідарності Американської федерації праці-Конгресу виробничих профспілок (АФП-КВП) та українських профспілкових організацій. У її рамках також відбувається поширення інформації про важливість свободи асоціацій та профспілкової активності, про досвід антикорупційної діяльності членів профспілок, громадянського суспільства та простих громадян.

На зустрічі учасники представили плани своїх дій на 2017 рік. У свої роботі вони  продемонстрували широкий та всебічний підхід до боротьби з корупцією, яка включає в себе захист викривачів корупційних правопорушень:  робітників, громадських активістів, небайдужих громадян. Представники організацій, залучених до кампанії, також наголосили на важливості захисту основних трудових прав та прав людини, в тому числі права на асоціацію та на страйк.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх