Пенсійна реформа

 

Світлина від Veniamin Tymoshenko.

Сьогдні вступила в дію Пенсійна реформа, за наслідками введеня якої, мільйони українців залишились без майбутніх пенсій, бо замість пенсії претендуватимуть на соцдопомогу по старості, яка не забезпечить навіть мінімальних умов виживання.

Розрахувати свою майбутню пенсію не складно — це приблизно 35% від вашої заробітної плати, з якої 35 років сплачуються внески до ПФ, тобто вся зарплата має бути офіційною, отже, щоб отримати пенсію навіть в 3200 гривень, ваша біла зарплата має бути 9200 і так має бути 35 років.

Колись це мало статися, логічно, що не можна отримувати пенсію за те, що все життя отримував зарплату в конверті чи працював в тіньовому секторі економіки, проте людожери і рабовласники, які і змусили всю країну жити в тіні, вирішили питання розграбованого ними ПФ виключно за наш рахунок.

Вже час зрозуміти, що працювати в нинішніх умовах фактично немає сенсу, це просто нерентабельно, тому відповідь на таку подію має бути не менш яскравою — всією країною, відповідно до закону, оголосити страйк і відмовитись працювати і заробляти покидькам мільярди за жалюгідні зарплати!

На сьогодняшній день працювати менше, ніж за 10 тисяч гривень білої зарплати просто немає сенсу, бо цих грошей вистачить виключно на їжу, комуналку, зібрати чи відкласти щось відчутне скоріше за все не вийде, тому про своє «завтра» потрібно думати вже сьогодні.

Крім цього, наближаються вибори і щоб вас знову не дурили гречкою чи 200 гривнями і обіцянками про «світле завтра» — обирайте і беріть «світле сьогодні», вимагайте від своїх рабовласників зарплату сьогодні, бо голосуватимете за інших на виборах, так їм і кажіть, що гречка вже не цікавить — зарплату давай!

А ще можна взагалі нічого не робити і тоді пасивна позиція буде нагороджена ще гіршими умовами життя, бо актуальна задача проста — в Україні має залишитись 20 мільйонів сильної фізично і мовчазної обслуги та рабів на середньовічних копанках і заводах.

Думайте, ваш час робить «тік-так» в зворотньому відліку…

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх