Передплачуйте газету «Апект»

Передплачуйте газету "Апект"

Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань «Преса» розпочинає передплату на періодичні видання на наступний, 2017 рік.

З приємністю повідомляємо, що попри тотальне зростання цін практично на всі товари й послуги, вартість передплати на нашу профспілкову газету «Аспект» практично залишилася такою, як і на нинішній рік, і навіть трішечки знизилася. Тому сподіваємося, що наші читачів й передплатники залишаться вірними своєму профспілковому виданню і знайдуть можливість оформити передплату на нього на наступний рік. «Аспект» і у 2017-му намагатиметься оперативно реагувати на всі події, що відбуватимуться у галузевих, місцевих, регіональних і первинних організаціях Конфедерації вільних профспілок України, широко висвітлюватиме боротьбу незалежних профспілок за права та інтереси трудящих, проти утисків і протиправних дій. Газета також розповідатиме про профспілкові організації та їхніх активістів, надаватиме свої шпальти для обміну досвідом, друкуватиме відповіді на запитання тощо.

Вартість передплати:

на 1 місяць – 5,01 грн,

на 3 місяці – 15,03 грн,

на 6 місяців – 30,06 грн,

на рік – 60,12 грн.

До вартості передплати не входить її оформлення. Розцінки на неї не змінилися, а залишилися такими, як і були: на 1 міс. – 0,95 грн, на 3 міс. – 2,15 грн, на 6 міс. – 2,6 грн,  на рік – 4 грн.

Оформити передплату можна:

•       у відділеннях поштового зв’язку,

•       в операційних залах поштамтів,

•       у пунктах приймання передплати,

•       на сайті ДП «Преса»  www.presa.ua.

Бажаючим отримувати газету «Аспект» ще у цьому році, нагадуємо, що передплата на наше видання не закінчується ніколи. Щоб отримувати газету у наступному місяці, її потрібно передплатити до 10 числа поточного. Вартість передплати: на 3 місяці – 15,63 грн, на 1 міс. – 5,21 грн. До вартості передплати не входить її оформлення у поштовому відділенні.

Наш передплатний індекс 23202

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх