Податок на пенсії скасували

Верховна Рада України скасувала оподаткування пенсій, якщо вони не перевищують 10 прожиткових мінімумів, тобто 10 747 гривень. За відповідний законопроект № 4542 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій» проголосували 274 народних депутати. 


 

Конфедерація вільних профспілок України вітає те, що народні депутати зробили перший крок до виконання вимог трудівників і незалежних профспілок, що стосуються оподаткування пенсій. Нагадаємо, 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці та напередодні Дня міжнародної солідарності трудящих, КВПУ разом з представниками різних професій, інвалідами праці та пенсіонерами вийшли на масштабні мітинги біля Мінсоцполітики та Кабміну.

«Тоді ми оголосили й наші вимоги: скасувати оподаткування пенсій громадян; припинити практику впровадження реформ за рахунок погіршення соціально-економічного становища громадян; не допустити необґрунтованого скорочення Списків №1 та №2; погасити заборгованість із заробітної плати найманим працівникам і не допускати цього в подальшому; ініціювати перед Верховною Радою України зняття з розгляду проекту Трудового кодексу України через його невідповідність Конституції України, міжнародним нормам і стандартам; не допускати скорочення робочих місць у бюджетній сфері; сприяти відновленню виробництва і створенню нових робочих місць; підвищити заробітну плату найманим працівникам; не допустити погіршення умов охорони праці та нехтування технікою безпеки; забезпечити підвищення прожиткового мінімуму до реальних потреб громадян, — написав на своїй сторінці у Фейсбук голова КВПУ Михайло Волинець. — Тому наша боротьба триває…»

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх