Про бидловодів і тих, кого вони водять.

Світлина від Veniamin Tymoshenko.

Давайте я вам дещо розкажу, дуже життєво і цікаво, про бидловодів і про тих, кого бидловоди водять на мотузці і про результати, які врешті стосуються абсолютно всіх.

В головах пострадянського покірного електорату наглухо вкорінилася думка, що профспілка — це путівка в засраний санаторій та кульок дешевих цукерок на Новий рік.

Не буду поки що заглиблюватись в історичні та ідеологічні моменти цього явища, пропоную просто взяти і порахувати електорату самостійно вартість «профспілкового» блага.

Отже, з кожного члена профспілки утримують 1% членських внесків, середня зарплата по палаті хай буде — 3200, значить за рік ви сплачуєте 384 грн. внесків.

Значить куль дешевих цукерок від вашої «профспілки» для ваших чудових діточок обходиться вам в 384 гривень, рахуйте далі самі що то за цукерки. Діти, до речі, у всіх є?

Далі культмас — за законом роботодавець зобов’язаний перераховувати профспілкам не менше 0.3% фонду оплати праці на культмасову роботу, платять навіть і 3.8%, в середньому це 1%.

Давайте прикинемо, працівників 1000, середня зарплата 5000, бо там і зарплата керівників — ФОП складе 5 лямів, культмас буде — 50 кусків на місяць, ще пряник нічого такий в кишеньку.

Путівки? Окей, давайте глянемо на ЄСВ — для підприємств — 22%, для фізосіб — десь 3.6% в структурі ПДФО, частина цих коштів йде на фонди соцстрахування.

Фонд страхування від тимчасової втрати працездатності та профзахворювань отримує десь 1% від ЄСВ роботодавця і 1% від ЄСВ фізосіб. І що з того?

Ви платите на путівку ще 1%, хай це буде 384 грн на рік, роботодавець стільки ж, чи отримали ви хоч раз ту путівку — питання риторичне, я за свій трудовий шлях жодного разу не отримав, «просто» не пощастило.

Окрім вас, на профілактику профзахворювань (утримання засраних санаторіїв), які всі, до речі, належать Федерації «профспілок» України, виділяються мільярди гривень з фонду соцстраху.

Майно ФПУ, яке вони тупо привласнили після розвалу СРСР, коштує десь 5 ярдів баксів, всі ті загажені санаторії «належать» їм і там вони вас «оздоровлюють», а утримуємо це все ми всі своїм коштом.

Саме тому в дирекцію Фондів поналізло бандитів і мерзоти, бо там варяться мільярди, а ви думали вони туди вас захищати лізуть?

Йдемо далі, спробуйте підійти до свого голови «профспілки» і запитати чому вже багато років не піднімають зарплату, чому досі не вирішені важливі питання на підприємстві, вас точно вразить відповідь.

Такі «профспілки» в народі називають жовтими, тобто ті, які створені чи співпрацюють з рабовласниками, які повністю лежать під владою і олігархами, це просто мафія, ніякі не профспілки.

Вони не закликають працівників до страйків, вони не роблять рішучих і непопулярних рухів до рабовласників, бо це ризик втратити плюшки, бо гроші люблять тишу, бо гроші дуже люблять тишу.

Йдемо далі, всі жовті об’єднані в ФПУ і налічують (на папері) 6 мільйонів членів, 6 мільйонів пожирателів цукерок, незалежних для порівняння — десь півмільйона членів. 6.0 проти 0.5!

Що це дає? Під час вирішення питань мінімальної зарплати і пенсії на національному рівні жовті мають 19 голосів з 20, незалежні мають тільки один голос.

Проект нового Трудового кодексу, який вже назвали рабським, розроблено і проштовхується представниками ФПУ разом з людожерами.

Незалежні профспілки, до речі, в абсолютній меншості, бо вам не потрібні гідні зарплати і пенсії, бо вам потрібна тиша і цукерки з путівками в засрані санаторії.

Скоро Новий рік, вам знову роздаватимуть подачки і цукерки, тепер ви знаєте скільки це все коштує, ціна того — рабство для вас і ваших дітей, рабство для всієї країни.

Це вам коротенько про бидловодів і тих, кого вони водять на мотузці, підійдіть до дзеркала і зробіть висновки, ніякі революції вам не допоможуть, поки ви любите «дармове» солодке.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх