Проти трудових реформ протестує Франція

Проти трудових реформ протестує Франція

У Франції розпочалися акції протесту проти запланованих урядом трудових реформ. Про це повідомляє Le Figaro.

Протестні акції організувала профспілка CGT, яка за чисельністю є другою у Франції. По всій країні зареєстровано понад 180 заявок на проведення демонстрацій.

В акціях беруть участь працівники залізничної компанії SNCF, зокрема співробітники системи швидкісних приміських поїздів, які обслуговують Париж і його передмістя.

Трудова реформа була однією з найголовніших передвиборчих обіцянок президента Емануеля Макрона. Він обіцяв збільшити кількість робочих місць та зробити країну конкурентоспроможнішою.

Реформа передбачає спрощення механізму звільнення співробітників та децентралізацію переговорів між роботодавцями і працівниками в невеликих фірмах. Також пропонують встановити ліміт для компенсацій за помилкове звільнення.

Запропоновані новації дозволять великим компаніям звільняти працівників на основі показників прибутковості всередині країни, а не їх глобального розміру.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх