Рівненські азотники за крок до страйку

Первинна профспілкова організація працівників ПАТ «РівнеАзот»-«Хімік Рівненщини» Конфедерації вільних профспілок України наполегливо бореться за вчасну виплату заробітної плати на підприємстві. Про це повідомив  голова її голова Георгій Козлюк. 


 

«Ми змушені боротися з нашим власником за право на оплату праці, – розповів профлідер. – Зарплата затримується,  не зважаючи на те, що голова правління М.В. Заблуда хизується високими досягненнями підприємства. Зараз ситуація не змінилась, й навіть стала ще складнішою. Незалежною профспілкою було встановлено факт несплати відрахувань до  Пенсійного фонду. Також ми отримали усне підтвердження від працівників Державного центру зайнятості, що завод не перераховує кошти до Фонду соціального страхування».

Крім того Георгій Козлюк повідомив, що на ПАТ «РівнеАзот»-«Хімік Рівненщини» проводиться масове скорочення працівників. А несплата внесків до фондів соціального страхування призведе до того, що  скорочені працівники підприємства не будуть отримувати усі  виплати, передбачені законодавством.

«Люди отримають лише дріб’язок, – зазначає профлідер. – Працівники ПАТ «РівнеАзот» діями власника доведені до відчаю й готові вийти на стихійний страйк, який може призвести до непередбачуваних наслідків».

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх