Рівненські азотники за крок до страйку

Первинна профспілкова організація працівників ПАТ «РівнеАзот»-«Хімік Рівненщини» Конфедерації вільних профспілок України наполегливо бореться за вчасну виплату заробітної плати на підприємстві. Про це повідомив  голова її голова Георгій Козлюк. 


 

«Ми змушені боротися з нашим власником за право на оплату праці, – розповів профлідер. – Зарплата затримується,  не зважаючи на те, що голова правління М.В. Заблуда хизується високими досягненнями підприємства. Зараз ситуація не змінилась, й навіть стала ще складнішою. Незалежною профспілкою було встановлено факт несплати відрахувань до  Пенсійного фонду. Також ми отримали усне підтвердження від працівників Державного центру зайнятості, що завод не перераховує кошти до Фонду соціального страхування».

Крім того Георгій Козлюк повідомив, що на ПАТ «РівнеАзот»-«Хімік Рівненщини» проводиться масове скорочення працівників. А несплата внесків до фондів соціального страхування призведе до того, що  скорочені працівники підприємства не будуть отримувати усі  виплати, передбачені законодавством.

«Люди отримають лише дріб’язок, – зазначає профлідер. – Працівники ПАТ «РівнеАзот» діями власника доведені до відчаю й готові вийти на стихійний страйк, який може призвести до непередбачуваних наслідків».

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
О зарплате, добыче и бастующих шахтерах: в ГП «Мирноградуголь» прошла конференция трудового коллектива
0 / 5 (0 голосов)
Пенсійна реформа
0 / 5 (0 голосов)
КВПУ звернулася до МОП щодо проекту Трудового кодексу (законопроект №1658)
0 / 5 (0 голосов)
Як отримати податкову знижку на навчання
0 / 5 (0 голосов)
Гуманітарна катастрофа в уряді Гройсмана. Хто торгував допомогою для України
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2017 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх