Серед молоді зростає безробіття

Рівень безробіття серед молоді у світі зростає на тлі рецесії в Росії, Бразилії, Казахстані та на інших ринках, що постраждали від низьких цін на сировинні товари. Про це заявляють у Міжнародній організації праці. 

За оцінкою МОП, після декількох років поліпшення в цій сфері глобальний рівень безробіття серед людей віком від 15 до 24 років зросте до 13,1% — порівняно з 12,9% у 2015 році. Кількість безробітних молодих людей збільшиться на планеті на півмільйона і досягне позначки 71 мільйон.

При цьому, на думку експертів, представники молоді, які працюють, також мають серйозні проблеми. «Велика кількість молодих людей не заробляють достатньо, щоб вивести себе з бідності», — зазначають в МОП.

Також аналітики вказують, що безробіття стимулює міграцію: зростання на 1% бідності серед молоді в країнах, що розвиваються, призводить до зростання на піввідсотка числа молодих людей, охочих емігрувати в пошуках кращого майбутнього.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Лихачей на дорогах Павлограда фиксируют 50 видеокамер
0 / 5 (0 голосов)
ЯК ОТРИМАТИ ГІДНУ ОПЛАТУ ЗА ВИПРОБУВАЛЬНИЙ СТРОК
0 / 5 (0 голосов)
Ціна відповідальності: Кабмін затвердив нові суми за порушення ПДР
0 / 5 (0 голосов)
До 2018 українські шахти отримають 1 млрд гривень на модернізацію
0 / 5 (0 голосов)
Mykhailo Volynets
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2017 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх