Серед молоді зростає безробіття

Рівень безробіття серед молоді у світі зростає на тлі рецесії в Росії, Бразилії, Казахстані та на інших ринках, що постраждали від низьких цін на сировинні товари. Про це заявляють у Міжнародній організації праці. 

За оцінкою МОП, після декількох років поліпшення в цій сфері глобальний рівень безробіття серед людей віком від 15 до 24 років зросте до 13,1% — порівняно з 12,9% у 2015 році. Кількість безробітних молодих людей збільшиться на планеті на півмільйона і досягне позначки 71 мільйон.

При цьому, на думку експертів, представники молоді, які працюють, також мають серйозні проблеми. «Велика кількість молодих людей не заробляють достатньо, щоб вивести себе з бідності», — зазначають в МОП.

Також аналітики вказують, що безробіття стимулює міграцію: зростання на 1% бідності серед молоді в країнах, що розвиваються, призводить до зростання на піввідсотка числа молодих людей, охочих емігрувати в пошуках кращого майбутнього.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Генассамблея ООН приняла украинскую резолюцию, осуждающую нарушение прав человека в Крыму
0 / 5 (0 голосов)
Як наповнити гаманці українців?
0 / 5 (0 голосов)
Реакційні поправки. Як зробити Трудовий кодекс ще жахливішим?
0 / 5 (0 голосов)
Законопроекти Порошенка оцінить Венеціанська комісія
0 / 5 (0 голосов)
Підвищать мінімальну допомогу із безробіття
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх