Створено масовий онлайн-курс «Права трудівників в умовах глобальної економіки»

Створено масовий онлайн-курс «Права трудівників в умовах глобальної економіки»

Порушення прав людини в сфері праці відбувається усьому світі: кожен день мільйони людей страждають від експлуататорської тривалості робочого часу, злиденних зарплат, приниження і поганого ставленняна робочому місці. Цю ситуацію намагаються змінити профспілки та громадські активісти. У свою чергу, Міжнародна команда Глобального університету праці розробила міжнародний Масовий відкритий онлайн-курс (МООC), присвячений правам трудівників, який буде корисним тим, хто хоче краще знати і захищати свої трудові права. До створення курсу долучилися й представники Конфедерації вільних профспілок України. 


 

 Під час онлайн-навчання, зокрема,  вивчатимуться  міжнародне трудове право, інструменти й стратегії, які можуть бути використані для його реалізації. На основі  поєднання відео-лекцій, матеріалів для вивчення  та інтерв’ю з активістами та експертами в сфері праці з різних країн, учасники курсу отримають знання і практичні навички для подальшого захисту та популяризації прав трудівників.  Прослухати курс може кожен, хто має доступ до Інтернету й бажання навчатися.

Щоб записатися на МООC «Права трудівників  в умовах глобальної економіки», спочатку необхідно зареєструватися на навчальній платформі iversity.org (натиснути  «sign up» та заповнити коротку форму, вказавши ім’я, прізвище, адресу електронної пошти та ввести пароль для авторизації).  Якщо реєстрація пройшла успішно, усім охочим прийде відповідне повідомлення на  пошту. Саме навчання розпочнеться 1 березня 2017року. Воно проходитиме російською мовою.

Трейлер онлайн-конкурса :https://www.youtube.com/watch?v=TGUkuHtrnGs

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх