Терміново! Суд по списках 1,2!

Світлина від Михайло Волинець.

Пам’ятаєте як 22 березня 2017 року КВПУ повідомляло про те, що після чергового судового засідання в Окружному адміністративному суді (ОАС) м. Києва у справі за позовом КВПУ до Кабміну про скасування постанови №461 щодо Списків №1,2, Суд, розглянувши справу по суті, перейшов у письмове провадження для прийняття остаточного рішення?

І от після 8 місяців очікування на судове рішення, КВПУ із власних джерел отримує звістку, що процесуальний розгляд справи несподівано набирає нових обертів.

30 жовтня 2017 р. суддею ОАС м. Києва Васильченко І.П. винесено ухвалу про прийняття справи до провадження та… призначення справи до колегіального судового розгляду у судовому засіданні на 17 січня 2018 р. о 10:50 год.

Тож готуємося до чергових судових баталій та очікуємо на нові примхи процесуальної долі даної вкрай невигідної для влади справи.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх