У «Чернігівторфі» просять перейнятися долею підприємства

Представники трудового колективу ДП «Чернігівторф» звернулися до народних депутатів з проханням перейнятися долею стратегічно важливого для держави підприємства. Вони вимагають: терміново втрутитись у процес незаконних кадрових призначень з боку Міністерства енергетики та вугільної промисловості, а також виключити ДП «Чернігівторф» з переліку підприємств, призначених для приватизації.

«Ми вже декілька років відбиваємо рейдерські атаки, які спрямовані на захоплення нашого підприємства, — йдеться у зверненні. — У травні 2014 року директором ДП «Чернігівторф» був призначений луганський представник такого собі ТОВ «Термо-груп» П.Яремко Уся його діяльність була націлена на банкрутство: блокувалася діяльність підприємства, залучалися невигідні контракти, нарощувалися борги… До статутного фону було направлено брухт, названий «інвестицією» та оцінений у 25 млн грн.».

Зрештою під тиском трудового колективу та Чернігівської обласної ради П.Яремко звільнився з підприємства. Після нього «Чернігівторф» очолив заступник директора Ю.Бондаренко Саме під його керівництвом підприємство почало нарощувати обсяги виробництва торфу, відновлювати основні засоби та віддавати борги.

Чернігівська обласна державна адміністрація, Чернігівська обласна рада, трудовий колектив неодноразово направляли листи до Міністерства енергетики та вугільної промисловості з проханням стабілізувати ситуацію на підприємстві і призначити Ю.Бондаренка директором ДП «Чернігівторф».

Але, ігноруючи думку трудового колективу та керівництва області, 8 серпня 2016 року було проведено конкурс на посаду очільника ДП «Чернігівторф», який, за словами тамтешньої голови первинної профспілкової організації НПГУ Валентини Огієнко, проводився з численними порушеннями чинного законодавства.

«Перемогу отримав черговий представник згадуваного вже ТОВ «Термо-Груп» луганець В.Потапенко, — розповіла вона. — Він не має відповідної освіти та жодного дня не працював у торф’яній чи вугільній галузі. Єдине його завдання, на думку трудового колективу, — довести стратегічне підприємство до банкрутства та забрати його за копійки. Представники ж міністерства замість виправлення допущених ними порушень продовжують цинічно нав’язувати «свого» кандидата».

За словами лідера первинки, люди налаштовані рішуче і не дадуть знищити рідне підприємство. «Нас активно підтримують громади населених пунктів, у яких розташовані заводи. Тож сподіваємося на мирне вирішення цього питання», — наголошує вона.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх