У Дніпрі заборонили пропагандистську організацію «Союз радянських офіцерів»

<p>Марш, який організовував &laquo;Союз радянських офіцерів&raquo;, 9 травня 2014 року</p>

Громадську організацію звинувачують в закликах до повалення влади та проросійській пропаганді

У Дніпрі Окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону громадської організації «Союз радянських офіцерів».

«За словами одного зі свідків у справі, громадської активістки Людмили Кострюкової, у березні 2014 року це громадське об’єднання «вчиняло дії, спрямовані на ліквідацію незалежності України, закликало сусідню державу до порушення суверенітету і територіальної цілісності України», — повідомляє«Радіо Свобода».

«Вони продовжували свою протиправну діяльність навіть у травні 2017 року, коли 9 травня біля пам’ятника Генералу Пушкіну погрожували жінкам з українською символікою розправою шляхом насильницьких дій», – повідомила Кострюкова.

Як зазначив у суді інший свідок Андрій Куліш, він неодноразово разом із іншими громадськими активістами спостерігав за заходами «Союзу радянських офіцерів» і заявами, зробленими на їхніх зібраннях. За його словами, у березні 2014 року на мітингах члени організації заявляли, що «чекають на «русскую освободительную армию».

Представники «Союзу радянських офіцерів» у четвер в суд не з’явились.

Раніше керівник громадської організації «Союз радянських офіцерів» Віктор Марченко заявляв, що вважає звинувачення проти організації необґрунтованими. Він не заперечує, що навесні 2014 року піднімав російський триколор біля мерії, але винятково «на знак дружби України й Росії»: мовляв, опоненти в цей час також використовували неукраїнську символіку – стяги Євросоюзу.

Позивачем у цій справі виступило міське управління юстиції. Відповідачем – громадська організація «Союз радянських офіцерів», яку обвинувачують в закликах до повалення влади та проросійській пропаганді – зокрема, в тому, що в березні 2014 року члени організації піднімали на флагштоку перед будівлею міської ради російський прапор. Позов до суду щодо заборони діяльності організації зареєстрований ще в червні 2014 року.

1 та 9 травня у Дніпрі цього року відбулись мітинги, ініційовані організацією «Союз радянських офіцерів». Вони тривали із червоними прапорами та «георгіївськими» стрічками.

Нагадаємо, з 15 червня в Україні можна заробити 2,5 тис. грн штрафу за носіння георгіївської стрічки.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх