У Мирнограді встановлено пам’ятник шахтарям

Так історично склалося, що Донбас ось вже більше двох століть вважається індустріальним серцем України. Місто Мирноград (донедавна -Димитров) Донецької області також нерозривно пов’язаний з шахтарською працею. Вперше промислова розробка покладів вугілля тут почалася ще наприкінці XVIII сторіччя. І сьогодні вугільні підприємства міста забезпечують держава вугіллям. При цьому не варто забувати, що за ці мільйони тонн палива сплачується занадто висока ціна – людські життя.

Дивно, що раніше в Мирнограді ніхто не увічнив подвиг шахтарів, які щодня спускаються у вибій, при цьому піддають своє життя ризику. Виправити ситуацію вирішили депутати міської ради, які запропонували встановити пам’ятник шахтарям, у цьому їх підтримав і мер міста Олександр Брикалов.

Нещодавно в селищі Новатор, яке входить до складу Миргноградської міської ради, відбувся мітинг, присвячений відкриттю пам’ятника. Тепер у центрі селища встановлено монумент — лампа, яка освітлює дорогу гірникам, а жителям вселяє надію, що їхнє місто і надалі розвиватиметься і процвітатиме.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь мери міст Мирнограда і Покровська Олександр Брикалов і Руслан Требушкін, голова МО НПГУ м. Мирнограда і Покровського р-ну Олександр Абрамов, помічник генерального директора зі зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації ДП «Красноармійськвугілля» Віктор Безворотний, депутати міської ради, керівники підприємств та установ, почесні жителі міста, колеги та родичі загиблих шахтарів.

Олександр Абрамов привітав жителів селища Новатор і всього міста з появою пам’ятника і побажав, щоб символічний ліхтар горів ще сотні років, нагадуючи про тих, хто працює в шахті.

З відкриттям пам’ятника змінилася і прилегла територія: висаджено тисячі кущів троянд, заасфальтовано алеї, встановлено нові лавки, проведено нові лінії освітлення. Все зроблено для того, щоб це місце стало улюбленим для містян.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх