У Верховній Раді України зареєстровано два законопроекти, ухвалення яких дозволить зменшити проблеми вугільної галузі

Так, законопроектом №4744 від 1 червня 2016 р. передбачено внести зміни до Державного бюджету на 2016 рік, виділивши 1 млрд грн на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції. Ухвалення цього законопроекту дасть змогу підтримати вугільну галузь України та забезпечити теплоелектростанції вугіллям, видобутим українськими шахтарями.


 

Іншим проектом закону №4272 від 18 березня 2016 р. пропонується 3 млрд грн із Державного бюджету на 2016 рік витратити на розрахунки державних вугледобувних підприємств за спожиту електричну енергію. Самостійно їм це зробити не вдасться, бо зараз борг вугільних підприємств перед енергопостачальними компаніями складає уже 10 млрд грн. І через це вугільні підприємства знеструмлюють.

Хотілося б сподіватися, що парламентарі не зволікатимуть із ухваленням цих законопроектів і у вугільній галузі вирішиться хоча б дещиця проблем.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх