Україну відвідає міжнародна профспілкова місія

industri allКВПу - значек Безымянный1

У кінці березня   Україну  відвідає спеціальна  місія Міжнародної конфедерації профспілок та Глобальної профспілки Industriall. Представники міжнародних організацій мають намір ознайомитися із ситуацією з дотримання прав працівників та профспілок.

«Ми очікуємо ,що місія зустрінеться як з профспілками, так і з міністрами, зокрема — соціальної політики, енергетики та вугільної промисловості, — зазначила заступниця голови КВПУ, віце-президент ВЕРС Наталія Левицька. –  Зауважу, що ми повідомляли Глобальну профспілку  Industriall про факти порушення прав гірників й про хід реформ, які відбуваються у вугільній галузі. Ми сподіваємося, що можновладці  знайдуть час й зустрінуться з профспілковою делегацією».

Голова КВПУ Михайло Волинець відзначив, що міжнародні організації стурбовані ситуацією в Україні й  хочуть на місці пересвідчитися, які тут існують проблеми і як їх можна  вирішити.

Наталія Левицька також повідомила, що у квітні цього року питання ситуації в Україні розглядатиметься на засіданні виконкому ВЕРС.

«Представники профспілок з різних країн заслухають не тільки українських колег, а й дізнаються про реальну ситуацію у нашій державі від працівників місії», — сказала вона.

Лідери КВПУ закликали глядачів надсилати на адресу info@kvpu.org інформацію про факти порушення, з якими вони зіштовхуються на робочому місці, щоб профспілківці змогли донести їх на міжнародному рівні.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх