В. Тимошенко: До ЄСПЛ подано 201 скаргу співробітників «АероСвіту»

У 2014 році сталася важлива для України подія: члени незалежної профспілки, співробітники авіакомпанії «АероСвіт» виграли справу у Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ). Та на цьому історія їхньої боротьби не закінчується. Як повідомив голова ППО ПАЛС ЦА авіакомпанії «АероСвіт» Веніамін Тимошенко, нещодавно до ЄСПЛ було подано 201 скаргу від авіаційників.  


В. Тимошенко: До ЄСПЛ подано 201 скаргу співробітників «АероСвіту»

Ще у 2007 році співробітники авіакомпанії «АероСвіт» почали боротися проти незаконних звільнень  та невиплати зарплати. При цьому наша держава ігнорувала кричущі правопорушення прав працівників. Дійшло до того, що вже у 2011 році на загальних зборах профспілки було вирішено провести страйк 28 вересня.  Звісно, це не подобалося роботодавцю, й дійшло до того, що рішенням Бориспільського суду страйкувати працівникам «АероСвіту» заборонили.

Незалежна профспілка вирішила не опускати руки, й після численних протестів, звернень до органів влади дійшла до ЄСПЛ. Розгляд  справи «Тимошенко та інші проти України» тривав два роки й  завершився успіхом. ЄСПЛ зобов’язав український уряд виплатити 20 тис. євро колишнім співробітникам авіакомпанії. Але найголовніше: членам незалежної профспілки вдалося захистити право транспортників на страйк.

«Крім того, ми ж билися 2,5 роки за заборговані співробітникам «АероСвіту» зарплати і нам вдалося «видерти» 45 млн грн., – нагадав Веніамін Тимошенко. – Але знущання над людьми продовжується: загальний борг з зарплат складає понад 111 млн грн. Держава щось робить? Представники влади не зробили правильних висновків і нічого не роблять для захисту громадян. Тому наша боротьба триває. До ЄСПЛ вже подано 201 скаргу колишніх працівників «АероСвіту» щодо невиплати їм зарплат та   невиконання судових рішень про їх повернення. У цей час майно авіакомпанії, яке оцінюється у мільйони, розкрадається. Та виконавча служба і прокуратура цього, дивним чином, не помічають. «АероСвіт» – це ганебна пам’ятка корупції та беззаконня в Україні. Але ми пам’ятаємо цю історію,  зробили висновки, і продовжуємо боротися. Перемога буде за нами!»

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх