Відбудеться акція «Революція гідності в кайданах корупції»

26 серпня під будівлею Генеральної прокуратури  (вул. Різницька, 13/15) з 10-ї години розпочнеться акція «Революція гідності в кайданах корупції».

Поштовхом до проведення акції став черговий напад на підприємців львівського ринку «Нове Торпедо». Тоді найбільше постраждали активісти Вільної профспілки підприємців України, зокрема родина голови первинки згаданого ринку Оксани Козлової.

Мафіозні угруповання продовжують використовувати ринки для стабільного вимивання ґіґантських коштів з легальної економіки. Потерпають підприємці-орендарі – їх змушують працювати в нестерпних умовах. Потерпають вкрай збіднілі покупці – вони не можуть купити потрібні речі за прийнятними цінами. Потерпає державний бюджет – щомісяця він недоотримує мільярди. Потерпає безпека країни – тіньові кошти живлять мафію, тіньові сили, що становлять небезпеку для держави .

Свідки та потерпілі обіцяють говорити відверто та надати журналістам кричущі викривальні матеріали.Розкажуть про те, як їх грабують, завдають шкоди здоров’ю, відкривають незаконні кримінальні справи за вигадані злочини, залякують переслідуванням дітей. Для кращої візуалізації учасники акції готують театралізоване дійство з муляжами зброї.

Контакти організаторів: 099-305-87-32, 093-377-75-25, 063-630-11-26.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх