Відбулася молодіжна конференція НПГУ

1c72b5b3dc7bf80ea0618ee08adcc847_XLУ Києві пройшла Молодіжна конференція Незалежної профспілки гірників України. Молоді активісти профорганізацій  обговорили проблеми, з якими борються, а також обрали Молодіжний комітету НПГУ та  визначили пріоритетні напрямки його роботи.

 

Почалося засідання Молодіжної конференції з обговорення становища молодих працівників у паливно-енергетичному секторі, а також дій незалежних профспілок щодо їх захисту. Профспілківці не тільки говорили про труднощі, а й ділилися своїм успішним досвідом. Так, Анатолій Чорний з 10-го Воєнізованого гірничо-рятувального загону у м. Димитрові говорив про боротьбу проти затвердження скорочених Списків №1  та №2, які дають право на пільгову пенсію. Гірничих рятувальників виключили переліку цих професій, але незалежна профспілка оперативна на це відреагувала й почала діяти у цьому напрямку. Заступник голови ППО НПГУ ПАТ «Евраз Суха Балка» Сергій Барабашук розказав про виграний трудовим колективом залізничного цеху спір з керівництвом ПАТ «Євраз Суха Балка».

Участь у Молодіжній конференції  взяв також голова НПГУ Михайло Волинець та його заступниця Наталія Левицька. Вони уважно слухали профспілкову молодь, а також давали поради та ділилися своїм досвідом. Михайло Волинець наголосив на тому, що ситуація у паливно-енергетичному комплексі країни  складна й це відображається на житті простих трударів, зокрема й молодих. Також він звернув увагу на те, що нині відбувається наступ на права людей найманої праці на законодавчому рівні.

«У першому читанні вже ухвалений проект нового Трудового кодексу, який проаналізували експерти МОП й дали багато зауважень, -сказав Михайло Волинець. – Але нема впевненості, що ці коментарі будуть взяті до уваги. Загалом невідомо, у якій редакції буде ухвалений проект Трудовий кодекс. Сьогодні незалежні профспілки як ніколи повинні мобілізуватися, щоб захистити людей найманої праці. Крім цього ми бачимо, як скорочуються робочі місця, не виплачується зарплата й знижується рівень життя громадян. І у такій ситуації молодь не захищена й не може бути впевнена у завтрашньому дні».

Михайло Волинець побажав молодим профспілківцям успіхів у їхній нелегкій та важливій роботі, а також зазначив, що вони – майбутнє незалежного профспілкового руху. Також він закликав їх єднатися у боротьбі та проявляти солідарні дії.

Під час молодіжної конференції було обрано Молодіжний комітет  НПГУ. До нього увійшли:  Наталія Зелена з ППО НПГУ ш. «Білозерська», Анатолій Чорний з ППО НПГУ 10-го ВГРЗ,  Сергій Барабашук з ППО НПГУ ПАТ «Евраз Суха Балка», Олексій Сухін  з ППО НПГУ  ш. «Привільнянська». Головою комітету обрали  Деніса Тусніна, який очолює молодіжний комітет шахти «Павлоградська» ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».

Молоді профспілкові активісти розставили пріоритети роботи комітету, а також напрацювали плани своєї діяльності. Після закінчення конференції вони взяли участь у форум-виставі «Ти ні до чого», яка відбулася за сприяння ГО «Трудові ініціативи».

DSC_1414

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх