З Днем молоді!

З Днем молоді!

Дорогі брати та сестри!

У День молоді дуже доречно згадати слова Елеонори Рузвельт, яка внесла вагомий внесок боротьбу за права людини: «Майбутнє належить тим, хто вірить у красу своїх мрій».  У це свято варто не тільки радіти молодості, тому, що маємо, а й замислитися над тим, яким буде майбутнє у молодих людей та України загалом. 

Сьогодні молоді лідери та активісти незалежних профспілок об’єднані спільною мрією: жити у державі, з високим рівнем економічного розвитку та демократії, громадяни якої забезпечені гідною працю, та загалом  — у світі, де панують рівність, соціальна справедливість й мир. Та на шляху до її здійснення постає чимало проблем. В Україні молодь потерпає від наслідків війни, економічної кризи, безробіття. На жаль, не кожен у нашій державі може отримати справді гідну роботу, якісну освіту та житло,  належно забезпечити свою молоду сім’ю.

У час, коли перед нами стоїть стільки викликів, ми не повинні зупинятися і, попри все, вірити у красу своїх мрій й активно діяти. Так, як це зробили  молоді гірники, члени НПГУ у Кривому Розі, які протестували, зокрема й під землею, за гідну оплату праці, як тролейбусники КП «Київпастрансу», члени ВПЗУ, які оголосили голодування, вимагаючи гідних умов праці, як залізничники з ВПЗУ, котрі  вийшли на безстроковий протест за підвищення зарплат та покращення стану рухомого складу… Молоді активісти та лідери КПВПУ у різних куточках нашої країни щодня борються за соціальну справедливість та захищають трудові права.

Юнаки і дівчата по всій Україні нині сумлінно навчаються, трудяться на своїх робочих місцях, роблять наукові відкриття, а  мобілізовані на військову службу повсякчас демонструють приклади мужності та відваги. Усі вони своїм сумлінням, наполегливістю, активністю наближають час здійснення нашої мрії.  Водночас ми хотіли б закликати владу і громадськість допомогти нам, зокрема у вирішенні проблем, які молодим самотужки не подолати. Дуже важливо нині проводити соціально орієнтовані реформи, які допоможуть розвивати економіку й демократію, захищати права й інтереси молодих людей.

Молодим людям ми бажаємо  миру, успіхів у реалізації найсміливіших задумів, віри, надії, любові, впевненості у гідному майбутньому нашої України.

З солідарністю,

Молодіжний комітет КВПУ

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх