З ПАР в Україну прибула нова партія вугілля

У порт «Південний» прибув балкер з 75 тис, тонн антрациту ТЕС ДТЕК передає Ukr.Media.

Це четверта партія вугілля з ПАР, який попрямує на склади Криворізькою та Придніпровською ТЕС. Накопичуючи вугілля на складах, станції готуються до проходження осінньо-зимового періоду.

Балкер Semiramis доставив в Україну 75 тис. тонн південноафриканського антрациту. Після розвантаження в порту «Південний» вугілля попрямує на склади Придніпровської та Криворізької ТЕС для того, щоб станції мали ресурс для роботи в осінньо-зимовий період.

У серпні ДТЕК змушений був включати ці станції, щоб підтримати стабільність енергопостачання країни в період літнього піку споживання електроенергії. Вироблення електроенергії антрацитовими ТЕС ДТЕК збільшилася в 2,5 рази порівняно з попереднім місяцем – до 564 млн квтг. При такому режимі роботи станції сумарно спалювали близько 10 тис. тонн на добу.

«Це вже четверта партія південноафриканського антрациту, в рамках програми з підготовки наших ТЕС до проходження опалювального сезону. Ми очікуємо ще один балкер з 75 тис. тонн антрациту на наступному тижні. Після втрати наших антрацитових шахт та збільшення навантаження на марку Р, імпорт вугілля є вимушеним хоча і тимчасовим рішенням для нашої компанії.

Наша головна задача – пройти зиму і забезпечити населення електроенергією та теплом. Все інше – другорядне. При цьому компанія ДТЕК продовжує роботу по перекладу антрацитові станції на газове вугілля, що видобувається на українських шахтах. Першими в інвестиційній програмі перекладу стоять 2 блоку Придніпровської ТЕС», – підкреслив комерційний директор ДТЕК Енерго Віталій Бутенко.

У рамках укладеного контракту ДТЕК вже імпортував в Україну 225 тис. тонн антрациту з ПАР. Перше судно з 75 тис. тонн антрациту для теплоелектростанцій ДТЕК прибуло в Україну 25 травня. Всього в ПАР компанія законтрактувала 675 тис. тонн вугілля.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх