Заява МКП з нагоди 1 травня 2017 року

Заява МКП з нагоди 1 травня 2017 року

Досягнення цілих поколінь трудящих, які відзначаються 1 травня, піддаються безперервним і систематичним атакам. Оскільки впливові транснаціональні корпорації та кілька надмірно багатих людей пишуть правила глобальної економіки. Уряди відступають, потураючи надзвичайно багатим, і не виконують свою роль з забезпечення гідної праці для всіх та викорінення бідності.

Націоналізм і ксенофобія спотворюють солідарність у часи, коли світ зіткнувся з найбільшою за 70 років кризою біженців, коли трудящі мігранти позбавлені гідного та рівного ставлення.

Десятки мільйонів жінок і чоловіків виявилися заручниками сучасного рабства. А ще більше – є прихованою робочою силою в глобальних ланцюжках поставок. У цих людей немає права  створювати профспілки або на мінімальну заробітну плату, на яку можна жити, і часто вони змушені виконувати небезпечну і принизливу роботу . 40% трудівників світу зайняті в неформальній економіці, не маючи прав і ледве зводячи кінці з кінцями. Токсична догма заходів жорсткої економії, спрямована на ще більше збільшення добробуту найбагатшого 1% населення, б’є найсильніше по жінкам і гальмує всі шанси на досягнення прогресу в боротьбі з найбільшими проблемами нашого часу.

Коли понад мільярд людей стикаються з насильством або відсутністю безпеки, а сотні тисяч перебувають в зоні збройних конфліктів, загроза нових воєн не здається такою далекою. Світ без дотримання прав людини неможливий, і саме гарантія їх дотримання, включаючи фундаментальні права трудівників, є основою процвітання і миру.

Економічна система дала збій, правила повинні бути переписані більшістю для більшості, а не для обраних.

Без назви 1

78% людей вимагають від компаній звітності щодо ланцюжків поставок.

79% людей кажуть, що мінімальна заробітна плата є недостатньою для гідного життя.

(Глобальне опитування МКП)

Трудящі усюди борються, створюють профспілки, незважаючи на залякування; ведуть кампанії за гідну працю й страйкують навіть там, де права на страйк немає. На фабриках Східної Азії, плантаціях Центральної Америки, у великих і маленьких містах Африки і в усьому світі в цілому, трудівники повстають проти корпоративного залякування і вимагають поваги до права на створення профспілки, на колективні переговори і на соціальний захист, а також створення безпечних і надійних робочих місць.

Жінки кажуть «Прийміть нас в розрахунок!» І виступають за рівність на робочому місці, інвестиції в економіку догляду, усунення різниці в оплаті праці та за своє правомірне місце в лідерстві профспілок.

Протягом 130 років цей день є святкуванням солідарності та даниною поваги тим, хто пожертвував багато чим заради соціальної справедливості. Першотравень 2017 року знову стане днем ​​демонстрації сили і рішучості трудового народу в боротьбі проти гноблення, проявом солідарності як на національному рівні, так і поза межамикраїн, а також –продовженням роботи над створенням кращого світу.

Виникають нові виклики, технології трансформують світ праці, викиди вуглецю загрожують руйнуванням клімату, а популізм і праворадикальна догма набирає підтримку. Ми закликаємо уряди протидіяти загрозам і шантажу з боку еліти, яка сьогодні контролює важелі влади, і стати на сторону трудящих. Ми підтверджуємо наші наміри проявляти солідарність з усіма, хто стикається з репресіями, бідністю і експлуатацією, а також ми ніколи не відступимо від нашої місії забезпечити процвітання, рівність і гідність для всіх.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Свежие записи
Як захистити трудові права
0 / 5 (0 голосов)
Зарплата $6000 и пенсия $2000. Как живут шахтеры в Пенсильвании, добывающие уголь для Украины
0 / 5 (0 голосов)
Закончилась самая длительная в истории Эстонии забастовка Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2018/04/17/zakonchilas-samaya-dlitelnaya-v-istorii-estonii-zabastovka
0 / 5 (0 голосов)
Громадська підтримка
0 / 5 (0 голосов)
Конфедерація Вільних Профспілок
0 / 5 (0 голосов)
НПГУ ш. Павлоградская © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх